| KoWalSky a întrebat:

Stiti ceva tehnici de crestere mai rapida a parului la baieti?

Răspuns Câştigător
| iuliaoprea a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri gen "freaca-te cu usturoi in cap" si chestii de genu. Eu recomand un sampon si un balsam bun. A si sunt si vitamine speciale pentru a creste mai repede parul. Dar treubuie sa stii ca fiecare fir de par are un ciclu de crestere si anume: intre 2 si 6 ani creste apoi ia o pauza de 3 luni si reincepe sa creasca.

2 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Pai uleiul de ricin e de obicei pentru par, nu cred ca face discriminare intre sexe.laughing Uleiul de ricin ajuta parul sa creasca.

| andreeadeeathebest a răspuns:

Da... chiar daca ai parul mic placa da rezultate. ti-l poti intinde
apropo super avatarul:*