| pretty34 a întrebat:

stiti masti eficiente parului (saptamanale) care sa dea rezultate (incercate daca se poate).
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Wolfszeitt a răspuns:

1-2 gălbenuşuri de ou, câteva picături de ricin, sucul de la un sfert de lămâie şi conţinutul unei capsule de vitamina A+E.
Îţi poţi spăla părul doar cu amestecul ăsta, fără a mai folosi şampon sau balsam, cu condiţia de a-l clăti foarte foarte bine.

4 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Eu sincer am folosit uleiul de argan. Este foarte bun. Se aplica pe parul ud si il hidrateaza, dar o sa vezi ca dupa ce ti se usuca parul este moale si catifelat, eu una ador uleiul de argan laughing. O prietena de-a mea foloseste uleiul de masline si este foarte multumita de el.

| pretty34 explică:

Multumesc! happy

| CristinaRadovici a răspuns:

Ulei de ricin cu un galbenus de ou si zeama de lamaie...Este eficient pentru cresterea parului, pentru parul degradat si altele...

| Lahairstylist.ro a răspuns:

Buna,
Poti citi aici despre ingrijirea parului si despre greseli frecvente:
http://lahairstylist.ro/wordpress/intretinerea-parului