| alina_5121 a întrebat:

Ce masti eficiente cunoasteti impotriva caderii parului? mersi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
April
| April a răspuns:

Mergi intr-o farmacie ( Sensiblu, Centrofarm) si ia-ti produsele speciale pentru ingrijirea parului de la firma Rene Furterer. Chiar sunt bune. Dar inainte de asta treci pe la medicul de familie sa te asiguri ca nu-ti cade parul dintr-o cauza organica sau psihica care ar putea fi tratata.