| Belluta11 a întrebat:

Stiti metode pentru cresterea unghiilor? Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Nu cred ca unghiile iti pot creste mai rapid, orice ai face thinking
Dar totusi am auzit de cateva metode care cica ar functiona:
1. Incalzesti putin ulei de masline, argan sau de ricin si iti ti unghiile in el pentru 15-20 minute, apoi te speli.
2. Storci zeama de la o jumatate de lamaie (sau chiar mai putin) si tot asa iti ti unghiile pentru cateva minute si dupa te speli.
Succes.

4 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Am o prietenă care si-a comandat de la Oriflame un loc de unghii scria ceva de genu : tratement pentru cresterea si intarierea unghiilor, a fost in jur de 14-15 lei si s-a dat cu el in fiecare dimineata si in fiecare seara timp de 2 saptamani si acum are niste unghii : wow, comaprativ cu ce a avut inainte, deci e genial si eu abia astept sa-l incerc, vezi poate iti funcioneaza si tie happy.

| Pricked a răspuns:

Răbdarea.

| Raluxx12 a răspuns:

Pe unghii pune suc de lamaie si stai cu sucul de lamaie 30 de minute dupa aia te speli doar cu apa. Trebuie sa faci asta timp de 10 zile. In fiecare zi. NU de mai multe ori doar o data pe zi.