| Ursulet2019 a întrebat:

stiti site-ulti Wish, si a comandat cineva ceva de acolo? Daca da, cum ati facut cu transportul, stiti vreun nr de telefon?

2 răspunsuri:
| EuDOarSieu a răspuns:

Coletele vin prin curier la poștă sau acasă, contra cost.

| FloRian_VioRel_1989 a răspuns:

Coletele vin prin posta, insa ce am descoperit eu si m-a facut sa anulez comanda, de exemplu selectezi un ceas la 2$ si 1$ este transportul. Adica ma refer ca la fiecare produs in parte platesti transportul. Si parea mea ca nu merita. Daca in cosul de cumparaturi ai suma de 20$ mai dai inca vreo 10$ pe transport.