| Rox1234 a întrebat:

Stiu ca pare ceva stupid dar ziceti-mi o pozitie ok de spalat parul in cada pentru ca nu am cum sa folosesc dusul unde locuiesc! Multuumesc

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

E nasol sa il speli in cada, mai igienic (asa vad eu situați) e sa stai aplecată in cada si sa iti torni apa cu un bidon in cap

| Elena9328 a răspuns:

Stai in picioare cu capul deasupra cazi, si te speli
Eventual iti iei o cana mare de plastic roșie (Cred ca stii la ce ma refer) si gata.

| christine99 a răspuns:

Ai chiuveta? Pune un dop la scurgere si umple-o cu apa si te speli pe cap. Sau adu un lighean.

| Cduncfujndf a răspuns:

Poți să folosești un lighean, să îți bagi părul în apă, apoi dai cu șampon, iar apoi îți torni apă cu un biodon ca sa poți să îți clătești părul.

| Lorennn a răspuns:

Aseaza-te in cada laughing