| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Imi place de un baiat inca de cand l-am cunoscut(din clasa I)Si stiu ca si lui ii placea de mine, dar acum trec in clasa a7-a si nu stiu daca ma mai place, deoarece in clasa a6-a a fost cu o fata mai mica ca el cu un an.Am observat ca se uita la mine intr-un mod foarte ciudat...Si pot sa spun ca se poarta frumos cu mine. Prietenul lui cel mai bun mi-a spus ca vorbeste tot timpul despre mine si ca ma place, dar nu stiu ce sa cred.Credeti ca acel baiat ma place? Am incercat sa-l uit dar nu pot. Ce sa fac ca sa nu-mi mai placa de el pentru.ca stiu ca nu poate fii nimic "intre noi" ca sa zic asa? Pana acum nu mi-a placut asa mult de el, dar acum(poate suna exagerat)imi place de el intr-un mod mai special.

2 răspunsuri:
| annaloveanna a răspuns:

Dragostea este ceva ce nu poti vindeca asa ca eu cred ca te place si daca si tu il placi merita sa incerci.Este clar ca tu esti speciala pentru el dar lui ii este rusine sa te intrebe.Incerca sa te apropii de el mai mult si poate in viitorul apropiat veti fi impreuna.
Mult succes!

| Sqk00 a răspuns:

Eu cred ca te place [din ce am inteless laughing.]
incearca si poatee o sa fie cevaa.batting eyelashes.
Noroc.kiss.