| whynot2405 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa ma epilez cu benzi pe piept si pe abdomen. Este o idee buna? Imi va creste parul mai greu? Imi va crste firul de par mai gros? Si de unde as putea cumpara benzi?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Benzile se găsesc în orice supermarket hipermarket. Da, îți va crește mai greu și mai finuț. E foarte bine, doar că trebuie să suporți happy

| whynot2405 explică (pentru NH4OH):

Suport atata timp cat stiu ca imi va creste parul mai finut happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru whynot2405):

Cred ca nu ai habar cat poate fii de dureros, dar, daca spui ca suporti, atunci, succes!

| whynot2405 explică (pentru Violleta2022):

Am putin par, am 17 ani. Oare gasesc la orice farmacie?