| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Iasi si as vrea sa stiu ce fel magazine va plac de acolo, fetelor. Nu ma refer neaparat la magazinele de haine pe care toata lumea le stie, eventual undeva unde sunt preturi accesibile si poti gasi haine dragute pentru o fata de 14 ani :d ( cred ca v-ati prins...garderoba de primavara laughing ) Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| TeddyDaiana95 a răspuns:

Buna..si eu sunt din Iasi, poti sa te duci la adriana la violeta adica prin piata unirii sunt preturi mai ieftine

| CuteMe a răspuns (pentru TeddyDaiana95):

Multumesc de sugestie :d

| TeddyDaiana95 a răspuns (pentru CuteMe):

Cu placerewinking