| Kiwi001 a întrebat:

Sunt puțin nehotărâtă. Am fost invitată la ziua de naștere a colegei mele. Am acceptat invitația cu plăcere, însă am o mică problemă: nu știu cum mă pot îmbrăca. Vreau ceva nou, dar totodată să fie și stilul meu. Îmi plac fustele și rochiile, sunt mai feminină. Îmi dau foarte multă încredere. Am încercat să combin mai multe haine, dar nu am ajuns la nimic mai special pentru o zi de naștere. Mă gândeam să port o fustă de denim, dar nu știu cu ce o pot asorta. Funda pentru cel mai creativ răspuns!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Contează unde și-o ține

| Kiwi001 explică (pentru Adry05):

Mergem la mall.

| Adry05 a răspuns (pentru Kiwi001):

Atunci de zi, obișnuit. cu o bluză ceva. dar eu zic că fusta de blugi nu e potrivită pentru iarnă.

| Kiwi001 explică (pentru Adry05):

De fapt, port fuste de blugi mai mereu. Pur și simplu îmi plac foarte mult și sunt ușor de luat (le trag mai repede pe mine)

| Adry05 a răspuns (pentru Kiwi001):

Ok, zic doar că nu pot să le asociez deloc cu vreme rece, zăpadă etc. le văd pentru primăvară-vară- început de toamnă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu tocuri înalte, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te imbraci frumos, ca pentru petrecere, fara tinuta sport, fara blugi, denim sau colanti.

| Kiwi001 explică (pentru Violleta2022):

Da, asta sigur voi face. Voiam doar câteva idei legate de fustă, mai precis cu partea de sus. Cu ce o pot lua. Am două perechi de ghete și plănuiesc să iau una din ele, dar depinde de bluză sau ce voi lua.

| nustiusaraspund a răspuns:

Cauta in sura bunicului. sigur are acolo o gluga de coceni. funda