| Piitica a întrebat:

Tocmai ce am devenit reprezentant Oriflame, ma puteti ajuta cu niste sfaturi sa am comenzi?

Răspuns Câştigător
| DiDix11 a răspuns:

Ia mai multe cataloage si impartele prin clasa/ liceu/ facultate persoanelor care sti sigur ca iti vor da banii pe comenzi, daio mamaei tale la servici tatalui tau sa le dea mai departethinking eu asa fac

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cel mai usor este sa mergi cu catalogul la scoala si sa intrebi colegele daca vor produse si deasemena poti sa le rogi sa isi intrebe cunoscurii daca vor. Poti posta de facebook ca esti reprezentant si la status la messenger.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,daca vrei sa vinzi mai multe produse vino cu ele la scoala, liceu, facultate ..si spune-le fetelor pentru ce sunt bune produsele... si sa nu uit si eu sunt reprezentanta la avon.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Achizitioneaza mai multe cataloage si impartele dar atentie la niste persoane de incredere apoi fa reclama la produsele pe care le stii si incearca sa convingi persoana ca merita sa cumpere de la tine

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Stai cu ochii pe www.zone-of-beauty.blogspot.ro si vei descoperi tipsuri despre cum sa iti cresti valoarea de comanda dar si vei invata cum sa castigi bani din micuta ta afacere Oriflame cu ajutorul programelor de loialitate!