| diana123321 a întrebat:

Sunt reprezentant oriflame si nu stiu cum sa atrag eleve si sa primesc comenzi de cosmetice cat mai mari! funda pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| erika13 a răspuns:

In primul rand sa dai catalog la fiecare dupa care sa dai monstre de ruj si monstre de parfumuri ca sa vada toata lumea culorile si sa poate mirosi parfumurile, poti sa-i spui ca daca cumpara cev aii dai un cadou(nu conteaza ce)poti sa ii explici promotiile -reducerile,
tot timpul sa fie informate in fiecare campanie, poate vor cumpara mai multe produse ori pentru cadou ori pentru alte ocazii(de craciu-de pasti-de 14 februarie-de mos nicolae)se vinde mai bine de sarbatori, poti sa faci un site pe internet si sa pui produsele oriflame acolo si poate ai vinde si mai mult, succes in continuare pa

1 răspuns:
| Bubbles_1821 a răspuns:

Pai incearca sa le zici cat de bune sunt produselehappy si daca ai niste produse oriflame arata-le si lor...ca sigur asa o sa-si doreasca si elelove struck Sper sa te ajute!:*