| theprincessinthesky a întrebat:

Uniforma mea pentru scoala este formata din : o camasa alba si pantaloni negri sau fusta.As vrea cateva idei pentru a-mi personaliza uniforma,chiar si cateva idei de hairstyle,make-up (chiar daca eu nu prea ma machez, nu prea ma pricep devil. Mentionez ca sunt in clasa a VII-a.
Multumesc!:3
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Andreeauta a răspuns:

Ai putea sa Îți iei în zilele mai friguroase niște pantaloni negri și o cămașă și parul prins coada, iar când e cald fusta cu o cămașă și parul lăsat pe spate, coc sau împletituri diverse. Împletiturile le poți sa le cauți pe: youtube, we heart it, tumblr sau google
Fundita?

3 răspunsuri:
| Andreeauta a răspuns:

Mulțumesc de Fundita

| Aliaaa a răspuns:

Hmmmm...Avand in vedere ca esti destul de mica, nici nu ar tebui sa te machiezi De ce nu cauti cateva coafuri pe internet? Plus cateva accesori si esti gata! Fundita?

| Georgescu_Miriam_1999 a răspuns:

In zilele cand ai sport poti sa nu te machezi chiar asa de strident si coafuri lejere (http://www.beautybykleo.com/2013/08/coafuri-lejere-pentru-vara.html)
Si in celelalte zile poate o fusa neagra lunga si spate si mai scurta in fata, o camasa alba cu guler nu prea strans si parul prins in coc (http://www.ele.ro/......lor-12206)

cu placere