| belcamkd a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi. in 2 saptamani imi voi serba majoratul. As dori si eu cateva idei cu privire la cum sa ma imbrac. Va rog frumos ajutati-ma.
Mentionez ca petrecerea va avea loc la un restaurant si as dori o tinuta nu foarte eleganta dar foarte lejera. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| ilb_7359 a răspuns:

Cred ca o fusta pana mai sus de genunghi cu o camasa de aceeasi culoare si niste pantofi cu toc mic nu ar strica sau o rochie eleganta dar lejera tot cu pantofi fara toc