| Elide a întrebat:

Bună TPU, vreau sa întreb dacă pudra decoloranta arde rău părul? Că mi-am dat cu ea și nu s-a tocat decat puțin la vârfuri, arde părul pe loc sau pe parcurs? Sunt și persoane care au încercat, și nu le-a cauzat? Eu am folosit doar o dată.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, arde firul de păr, mai ales dacă ai un păr firav, subtire. Inițial, nu se observă.
Trebuia sa te fi dus la un salon de coafură, angajatele aveau mai multă experiență și știau cum să ți-l protejeze.

| MaryMaria333 a răspuns:

Si eu m-am decolorat anul trecut. Am vazut ceva varfuri despicate, parul mi se rupe usor... Am incercat pe propria piele, nu recomand