| Mihriban a întrebat:

Buna,TPU! happy
Vreau sa va intreb cu ce credeti ca ar merge purtat un maieu,mai larg,mai ales in laterale [la subrat]. Adica eu m-am gandit la o bustiera,dar as vrea una mai mare putin[la lungime], nu foarte mica straight face. Ce credeti? Sau daca stiti cumva vreun site de unde pot comanda.
Cel mai bun raspuns primeste funda! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mergi la stradivarius ca au ei bustiere happy. Poti sa vezi si pe site-ul lor oficial modelele, sa-ti iei maieul cu tine sa vezi cum se aranjeaza. happy

| Mihriban explică (pentru anonim_4396):

Ok,mersii! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihriban):

Cu placere big hug.

7 răspunsuri:
| XNicooxp a răspuns:

Bustiera e cea mai buna alegere la un tricou ca alabatting eyelashes.

| Vladmen7 a răspuns (pentru XNicooxp):

Noop mai bine goala laughing

| Mihriban explică (pentru Vladmen7):

Ha Ha! Anunta-ma cand trebuie sa rad!winking

| Vladmen7 a răspuns (pentru Mihriban):

Nu era de ras ci o dorinta laughing

| Mihriban explică (pentru Vladmen7):

Mdaa bine!