| KatherineP a întrebat:

Buna TPU :* Vreau si eu sa stiu cat de buna e crema de la farmec pentru pete si pistrui. Eu am pistrui si as vrea sa ii decolorez si am auzit numai vorbe bune despre crema. Voi ce ziceti? Care a incercat? Fundaaa iar pentru restul vot love struck

2 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Nu poti scapa de ele si iti recomand sa nu incerci sa le faci nimic (in afara de rezectie chirurgicala daca e cazul). Daca iti pui tot felul de chestii pe alunite sau le traumatizezi, risti ca una dintre ele sa se transforme in cancer si plus la asta nu trebuie sa scapi de ele si nici sa te deranjeze asta
alunitele pot fi ceva sexy si inca un plus pentru tine pe care-l poti folosi sa cuceresti baieti\fete alunitele sau pistruii trebuie sa ramana acolo unde sunt, asta trebuie sa-ti ramana in minte.
Te-am pupat))

| Cr3aT2a a răspuns:

Nu te mai chinui k e in zadar...si eu am pistrui.pe fata si p maini.de la un timp folosesc fond de ten si acopera cat de cat.nuh trebuie sa scapi de ei.asa faceam si eu inainte insa am renuntat... poti fi o persoana frum si cu pistrui