| DeutzZa96 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un sampon:imi cade parul, firul de par e foarte subtire, e moale si deteriorat.Ce imi recomandati FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti tunzi varfurile.
Sa nu-l filezi.
Sa il tunzi regulat.
Vinerea cand vi de la scoala sa-ti aplici pe radacina ulei de ricin si sa-l lasi sa actioneze toata seara. Il clatesti dimineata sau dupamiaza cu otet si dupa 1-2 spalari cu sampon.

Si tratamentele de la Revalid sunt bune.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChiyoTheo a răspuns:

L`Oreal Elseve verde cu alb. E foarte bun

P.S. nu stiu daca am scris corect=]]

| Cristina1233 a răspuns:

Incearca Tinctura impotriva caderii parului. Stiu ca nu este sampon, dar ti-am recomandat-o pentru ca stiu ca mama foloseste si este foarte buna. O poti gasi la Farmacie.

| clmadalina a răspuns:

Eu ti-as recomnada REVALID
happy