| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau sa imi recomandați un șampon care îngroșa firul de par, oferă volum si ii oferă parului o textura mai groasa. Parul meu este tern si subțire... sad Ofer funda si vot!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eh vise, si eu parul subtire... cica elseve l'oreal ajuta. mie imi place si garnier fructis, toate dau stralucire dar sampon care sa dea volum inca nu am gasit

| Cristinaaa57 a răspuns:

Elseve arginine resist x3

| rarya a răspuns:

Gerovital plant - sampon hidratant ( chiar e bun si iti face parul foarte voluminos ).
De asemenea si:
loreal Paris elseve ( si acesta iti face parul foarte voluminos ).
Le-am testat pe amandoua.
Sper ca te-am ajutat.