| MariMaria103 a întrebat:

Vreau si eu urgent magazine de haine Bucuresti + adresa cu haine acceptabile la fel si preturile

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, http://magazindehaine.bucuresti.rou.ro/

| MariMaria103 explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar, nu mi-a fost de ajutor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariMaria103):

Cum aşa?

| MariMaria103 explică (pentru anonim_4396):

Daca ma intelegi nu vreau un raspuns rapid si ''prost'', nu cred ca ar dura foarte mult sa imi scrii ( doar daca stii, bineinteles) cateva magazine si adresele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariMaria103):

Dar de ce nu te duci tu să cauţi?

| MariMaria103 explică (pentru anonim_4396):

Ehh, las-o asa poate ma va ajuta alta persoana, mersi oricum

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariMaria103):

Baftahappy

| MariMaria103 explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| MariMaria103 explică:

Am uitat sa mentionez dau funda urgent
!

| aurita1 a răspuns:

Aici gasesti mai multe magazine online de haine si incaltaminte cu reduceri de pana la 85% actualizate: http://303.ro/reduceri-outlet-online/