| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un program de editat poze in care sa editez, fata, par, spranecene...ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AceAl3 a răspuns:

Photoshop sau photoscape eu una folosesc photoscape :* funda?

| alexutzaa09 a răspuns (pentru AceAl3):

Imi poti da, te rog, linkul de unde l-ai descarcat? kiss

6 răspunsuri:
| spn29 a răspuns:

Stiu un site perfect pentru ceea ce iti doresti tu, si pe langa toate acestea poti sa iti faci si un machiaj, doar ca trebuie sa iti faci cont (care de altfel este gratis). Se numeste "taaz". Sper ca ti-am fost de ajutor!

| lexalexa999 a răspuns:

Buna, iti recomand Pixlr Express. Este foarte bun si nu trebuie sa-l instalezi pe calculator.
http://pixlr.com/express/

| BabyyBoo91 a răspuns:

Http://ipiccy.com/
Sper ca te-am ajutat :D