| Bluenight66 a întrebat:

Trebuie sa merg zilele astea sa ma epilez pentru ca merg intr-o vacanta in Grecia. Ma intrebam cat este pretul la salon inghinal si pe picioare si nu stiu cand sa merg pentru ca perioada mea incepe de vinerea viitoare si tine pana in ziua plecarii. E vreo problema daca atunci cand merg la salon sunt pe ciclu? Aveti vreun sfat va rog?

1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Nu prea mă epilez dar am găsit asta, este definitiv și văd că-s prețuri bune:

http://saloanelemagic.ro/servicii_si_preturi/epilare_definitiva

Nu cred că sunt probleme dacă ești pe ciclu. Sper că ți-am fost de folos. Dacă nu, mă scuz de pe acum.