| Me,myself & I a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa ma duc la un salon sa ma epilez si inghinal si pe picioare, pentru ca eu am firul destul de gros si creste repede si ma irit si nu pot purta slip in cazul in care m-as duce la mare, in afara de asta din cauza epilatului cu bicul imi cresc fire naspa pe picioare si pe pulpa la spate fac niste bubite urate pe care le detest, problema e ca nu stiu cat ar costa si imi e asa de rusine sa ma duc!

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Eu te sfaruiesc sa nu te duci, epilatul inghinal totusi e bine sa il facem noi acasa, e normal sa iti fie rusine. E simpla treaba asta cu epilatul sa o faci stu acasa, nu e mare lucru. Cumpara-ti crema sau ceara si incearca sa o faci cu ele. Sau chiar epilator iti poti lua. Dupa epilat date cu un gel ca sa nu te mai iriti.cumpara-ti,intereseaza-te de care iti trebuie. Eu nu iti pot spune exact ca nu am avut nevoie.De ce sa te duci la salon cand ai putea sa inveti sa te epilezi tu acasa si nu mai dai nici bani acolo si in plus mai e si rusinea care e normalabig grin. Succes, vei putea si tu sa o fcai cum trebuie.

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Depinde de salon. Dar preturile pot varia de la 60 lei in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti fato sa nu te duci la salon iei chesti delea care iti iau parul si dai poorma cu o crema rapida care evita sa creasca parul si nu-ti mai apar bubite