| FrumushikaTha a întrebat:

daca ma puteti ajuta: Vreau sa-mi fac breton si nu stiu daca se potriveste la tipul meu de fata, adica am fata mai rotunda parerea mea si vreau sa stiu ce parere aveti, daca mi-ar sta bine daca mi-as face breton normal. Uitati-va la poza mea de profil ca sa va faceti o parere. Va rog, daca ma puteti ajuta. Merci mult. Dau funda si votbig grin

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu prea mi se pare ca ai fata rotunda. Oricum eu zic ca o sa iti stea ok deoarece ai fruntea ceva mai mare. Bretonul pe o parte eu zic ca ti-ar sta foarte bine. Insa ai grija deoarece este ceva mai greu de intretinut, in sensul ca trebuie tuns o data la 1-2 luni si se ingrasa mult mai repede decat restul parului.

| WhatDăFack a răspuns:

Eu zic că ţi-ar sta bine, pentru că ai fruntea mare, şi eu am breton de 3 ani. E făcut normal, doar că îl ţin pe o parte să zic aşa că e mare, deci, eu cred că ţi-ar sta bine happy

| FrumushikaTha explică:

Asta e o poza mai veche facut cu vreo 2 ani in urma.

| frumyTha23 a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta bine pentru ca si eu am fata mai rotunda si am facut si nu mi a stat bine. Sfatul meu e sa nu itti faci!love struck