| mimi0202 a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru. Stie cineva un sampon/ balsam nuantator care sa se găsească in supermarketuri ca DM, Kaufland, Carrefour, Lidl etc. Pe net am gasit câteva, dar nu as vrea sa dau comanda si ma gândeam ca poate stiti ca ar exista si prin supermarketuri. Multumesc anticipat!
OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adeedyaa a răspuns:

In supermarket nnu am cautat, dar cauta la firma Ladys, e gen Avon, Oriflame, etc.
eu am unul cu ambalaj verde, e super bun si de calitate. max20 ron
te pup :*

2 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Mergi în supermarketuri şi vezi la secțiunea de vopsele, şampoane etc.
Sigur găseşti nuanțatoare. Nuanțatoarele se găsesc aproape în toate supermarketurile astea mari. La Carrefour sigur găseşti.