| oBuburuză a întrebat:

ツ buna tuturor!. Ca tot suntem in vacanta pana cand incepe scoala vreau sa slabesc [ abdomen, gusa si coapse ]. Ce ar trebui sa mananc si sa nu mananc, ce exercitii sa fac!?. F. U. N. D. A.

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://cum-sa-slabesti.savy.ro/......nterioare/

http://debarbati.ro/......-5-kg.html

http://www.slabute.ro/......duble.html

Citeste cu atentie aceste articole, si fa intocmai.
Incearca sa eviti painea alba, si consuma cat mai multe fructe si legume.
Antrenamentul de asemenea este foarte important.
Si tine minte, ca ai nevoie de rabdare, si multa, multa munca.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme,tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| xtembix a răspuns:

Hei. Eu iti recomand un stil de viata care pe mine m-a ajutat foarte mult in a slabi. Trebuie sa mananci normal, sa nu exagerezi, cat mai putine dulciuri si sa eviti cati poti painea. Pentru a-ti tonifia abdomenul iti recomand acest exercitiu http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_nnC6DA08ro odata/de doua ori pe zi e de ajuns. Si la gusa, la fel ceva ce am incercat si eu si chiar a dat rezultate e acel exercitiu ''AOX''. Tot ce trebuie sa faci e sa spui cat mai repede a, o, x, bineinteles te poti stramba cat mai mult, astfel slabesti si la boalfe.Sa stii ca si masajul ajuta. In rest depinde de tine, nu manca dupa 8 seara, alearga cat mai mult, sari coarda, urca scari.Succes!

| frenchxfries a răspuns:

Trebuie sa adopti un stil de viata sanatos, sa nu mananci dupa 6 seara, sa renunti la dulciuri sau alimente nesanatoase care au o valoare calorica mare si sa faci exercitii cardio, cum ar fi sa sari coarda sau chiar sa dansezi.
big grin