| DeliaDee a întrebat:

Buna tuturor!

Ce as putea sa port la prima intalnire?

Promit, funda!

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, ti-ai putea lua o fustita, o camasuta d'aia alba cu curea neagra in jur, o gentuta plic, parul' daca nu il ai pus pe bigudiuri ti-as sugera sa il pui din seara asta, ca sa fie mult mai atragator.

Niste pantofi cu toc, si accesoriile sa fie de culori diferite.

Succes la intalnire!

7 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai..nu te imbraca sport, dar nici prea sofisticat.
Fiind vara,poti sa iti iei o rochita draguta,scurta,mai colorata(nu neagra sau alte culori inchise ), niste pantofi cu toc ( sau balerini, daca esti foarte inalta), si parul fa-l cret (daca il ai drept), iar daca il ai cret fa-l drept, ca sa fi mai diferita.
Apoi mai ramane doar sa iti iei o poseta draguta si niste accesori (niste cercei, cateva bratari si un lant gen http://www.google.ro/......tp?/imgres sunt foarte dragute lantisoarele astea.

Succes la intalnire! Sa te distrezi!
Si nu uita...hainele sunt pe locul II.Important e sa te simti bine si in largul tau. Bineinteles, ca nu poti sa mergi imbracata intr-um maieu si pantaloni scurti si atat, dar nici sa nu se vada ca ai stat ore intregi sa te pregatesti. :*

| Kasia a răspuns:

Ca sa nu fii perceputa gresit la o intalnire ar trebui sa nu fii extrem de vulgara/dezbracata.
1.Jeansi skinny cu talie inalta +o camasuta din aceea transparenta+tocuri intr-o culoare puternica+o geanta plic
2.rochie maxi neagra+vesta jeans+platforme din piele cu siret+geanta rosie/neagra din piele sau imitatie
3.rochie peplum+tocuri stilleto+o geanta plic
4. fusta maxi cu floricele+camasa alba+geanta neon+platforme nude
5.pantaloni scuri din piele cu talie inalta+camasa jeans+bocanci de vara+geanata neagra mai incapatoare
6.rochie scurta cu dungi albe si negre+sacou rosu+balerini negrii+geanta nude
7.salopeta lunga de vara crem+platforme colorate+geanta colorata

| DeliaDee explică (pentru Kasia):

Mersi! Data viitoare promit ca iti dau funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde ceti iesihappy depinde si varsta...te rog da-mi mai multe detalii si te voi ajuta cu siguranta:*

| SweetSacrifice a răspuns:

Depinde unde se afla intalnirea.
Daca este intr-un parc, sau la un restaurant, sau la o petrecere, sau in oras.

| cLeriQue a răspuns:

Nimic...big grin

| Beaaa a răspuns:

O rochita lejera.Asa mai de vara. Poate ceva cu imprimeu floral.