| AnonimA47 a întrebat:

Ce sa port la prima întâlnire (fata 15 ani)?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de vremea de afara. Daca e cald, ai putea sa-ti iei o rochie sau o fustita dar sa nu fie prea scurta ca sa nu dai impresii gresite. Daca nu, o pereche de blugi cu o bluza draguta si niste tenesi/balerini sau ghete. Parul lasati-l liber pe spate si daca vrei sa te machezi, fa-o cat mai natural: putin rimel, fond de ten daca folosesti, foarte putin, fard de obraz si un ruj nude sau gloss.

| ksuper31 a răspuns:

Haine normale. Nu trebuie sa iesi in evidenta. Ce-ai purta si daca ai iesi in oras cu prietenii.
Succes!

| ELO a răspuns:

Poarta ceva frumos, elegant, in care te simti totodata comod.

| IulianaGeana a răspuns:

Ce zici de o pereche de blugi si o bluzita de matase? Incalta o pereche de espadrile.