| MCristina999 a întrebat:

Bună tuturor! Nici nu stiu daca mai folosește cineva TPU la ora actuală. vin cu următoarea întrebare : imi amintesc acum câțiva ani la Oriflame a apărut un parfum care se numea "VIP NIGHT" in prezent nu îl mai fabrica de loc. Si nici nu îl găsesc online. Știe cineva vreun parfum asemanator? Ati auzit măcar de acel parfum? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe notino o sa il gasesti dar momentan este indisponibil, daca ai cont salveaza l in favorite si cand il vor avea te vor anunța cei de la notino prin email

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca da, suntem pe TPU cei din emisfera sudica, care-l folosim, ca la noi este ziua!
Emisfera sudică conține cea mai mare parte din America de Sud, o treime din Africa, Australia, Antarctica și unele insule asiatice.

| carevaescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Totusi, draga bronzata, timpul diferea de la est la vest.

| Violleta2022 a răspuns (pentru carevaescu):

Da! Diferenta de fus orar dintre Sydney si Ro este de 9 ore ( inaintea Romaniei) si practic cand Romania se pune la culcare noi ne trezim si incepem o zi noua.

| Violleta2022 a răspuns:

Parfumurile care se faceau acum cativa ani la Oriflame si Amway nu semai fabrica, fiindca anual sunt create parfumuri noi, mult mai bune si mai placute, cu preturi noi, evident.

| carevaescu a răspuns:

Nu stiu parfumul asa ca nu te pot ajuta direct.

Dar, fiecare parfum are un profil olfactiv.
https://www.fragrantica.com/perfume/Oriflame/VIP-Night-22526.html

Poti vedea ce parfumuri ar avea more or less același profil.