| Kitteny a întrebat:

Buna tuturor :*** O stiti pe Sore Mihalache din Pariu cu Viata? Daca ati observat acum are niste suvite colorate foarte foarte foarte dragute.:X...Stiti cumva cum le pot face sau de unde se cumpara? Funda! Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Antonia90 a răspuns:

Se numesc extensii clip-on. Poti cauta si tu pe internet mai multe site-uri.Eu iti las unul, nu am avut timp sa caut mai multe:
http://www.extensii.com/suvite-clip-on-colorate/
Era un site pe care acum nu il gasesc.Erau destul de ieftine extensiile colorate, in jur de 6 lei.

| Antonia90 a răspuns (pentru Antonia90):

Am mai gasit unul, poate iti e de ajutor daca vrei sa iti comanzi de pe net.
http://www.gotica.ro/......ORATE.html

| CrisCrissFresh a răspuns (pentru Antonia90):

Sunt naturale ca sa stiiwinking

| Kitteny explică (pentru CrisCrissFresh):

Tu te nasti cu suvite "naturale" mov si rosii?laughing cu siguranta nu sunt naturale oh go on. ori s-a vopsit ori sunt extensii.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colega si-a luat asa, dar mai lungi de pe e-bay.

| AndreiCozma a răspuns:

Buna.Poti sa ti le faci la coafor sau sa iti vina coafeza acasa trebuie sa cumperi un fel de vopsea de par apoi iti invelesti suvitile intr-un fel de folie(nu sunt sigur)stai ceva timp cu ele si gata.De cumparat se cumpara si din supermarketuri dar este bine sa intrebi coafeza mai intai sau daca nu stii sa faci sa te duci la coafor.Si-a facut sora mea si ii sta superg acum. Funda!?

| lexxaba a răspuns:

Cred ca sunt ateba

| cosmina2001 a răspuns:

Hey

| Andrutza9999 a răspuns:

Pai poti sa gasesti niste spreiuri de la coafot sau de prin Bulgaria toate culorile foarte ieftin si exista permanente ca vopseau sau care se ia dupa baie