| JustBaby24 a întrebat:

Uitati. Am o problemuta : sunt de 4 zile in Turcia in vacanța si de vreo 2 zile am observat in zona gurii ca mi-au ieșit niște puncte albe ( foarte multe si micuțe) am citit pe net ca sunt numite si milia si apar de-obicei in jurul ochilor, obrajilor. Si pentru tratarea lor am auzit de niște creme pentru ochi. Daca am aceste puncte albe in zona gurii pot folosi o crema pentru ochi ( pe care o are mama in Geanta )? Poate își face efect? Voi ce imi Recomandati? ( in afara sa ma duc la dermatolog fiindcă sunt in Turcia iar noi nu vb turca si nu ne ințelegem cu cei de aici, doar in engleză pe care majoritatea nu o știu ). Help pls?

2 răspunsuri:
| George_Mario_1996 a răspuns:

Da o poti folosi, acele puncte se duc foarte usor, da-le cu acea crema iar dupa 4 ore spala bine cu apawinking
Fundita? big grin

| JustBaby24 explică:

Am uitat sa Menționez ca pe 24 ma întâlnesc cu prietenii mei ( care s au mutat cu părinții lor de curând aici ) si nu vreau să apar cu acele puncte albe