| KaterinaPetrova a întrebat:

urgent! daca port ob si intru in apa pe ciclu...in strand de ex. se intampla cevA? adica se poate pata slipul sau sa iasa sange? fundita

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Depinde in ce zi de menstruatie esti.Stii ca a doua si a treia zi de ciclu fluxul acestuia e mai abundent fata de celelalte zile si s-ar putea sa risti.Eu am intrat dar cand eram in a-4-a,5 zi.

4 răspunsuri:
| AnDrEi_7564 a răspuns:

Nu

| SweetLemon_5175 a răspuns:

Nu. Poti sa intri linistita in apa :*

| Yoanna_7825 a răspuns:

Nu se poate intamla asta. insa depinde si de flux.ai grija sa il schimbi la 2-3 ore. in aceeasi situatie sunt si eu numai ca u sunt la mare

| darius_6255 a răspuns:

Da nu intra in apa! ca poate se intampla si ai sa te simti najpa rau