| cryscrys12 a întrebat:

Va cer un sfat in privinta unui produs cosmetic pentru a mentine niste bucle fara a intarii parul. Imi doresc ca buclele sa arate cat mai naturale. Mentionez ca am parul lung.

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Spuma de par. eu cu spuma le fac si mai frumoase. mentionez ca am parul lung si ondulat de fellaughing. chiar incearca cu spuma. ea la un moment dat se usuca si nici nu zici ca ti ai dat cu ceva in par:d. sper sa te ajute:*:*:*

| cryscrys12 explică (pentru BubuLina999):

Multumesc pentru sfat. :*

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mai intai fa-ti buclele cu cel putin 30 de minute inainte de a iesi din casa iar apoi da cu fixativ de la o distanta de 20-25 de cm, astfel ti se vor fixa si buclele dar nu va inatrii parul.

| cryscrys12 explică (pentru KellyGreen):

Voi incerca sa vad cum o sa fie.

| Kasia a răspuns:

Iti recoman spuma pentru par ondulat de la L'oreal

http://www.clubafaceri.ro/......27899.html

arata asa insa o gasesti un pic mai scumpa prin magazine.nu e lipicioasa si nu intareste parul ceea ce ii ofera un mare +

| cryscrys12 explică (pentru Kasia):

Multumesc pentru sfat :*

| BubuLina999 a răspuns (pentru cryscrys12):

O sa iti iasa bine.sau daca mai vrei sa iti faci bucle frumoase si sa ramana mai ''ferme'' pune ti parul pe moatebig grin

| cryscrys12 explică (pentru BubuLina999):

Moate sau bigudiuri. Eu oricum am parul mai ondulat dar nu am buclele acelea mari pe care mi le doresc. Din cauza asta am intrebat pentru ca nu prea sunt adepta acestor produse care imbacsesc parul... facandu-l tare si lipicios