| Ruxuuuxu a întrebat:

Va rog imi spuneti daca se gasesc in farmacii samponuri de incretire a parului si cum se numesc acestea? Dau funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| sweetanimals a răspuns:

Cross my heart! Desi initial mi s-a parut cam ciudat sa ma spal cu bere, iar pe fundul sticlei erau niste depuneri ciudate, am hotarat sa il testez. Am facut baie destul de tarziu si mi-a fost lene sa ma mai usuc, asa ca am adormit asa. Dimineata ma asteptam sa vad un dezastru capilar, dar nu cred ca mi-a stat vreodata parul atat de bine. Devenise lucios, foarte lucios, buclele erau bine definite, iar multitudinea de fire rebele se calmase in sfarsit. Nu a trebuit sa folosesc spuma, nu m-am atins de difuzor si cu toate astea, am primit extrem de multe complimente legate de coafura. Am o mostra pe cale sa se termine, asa ca o sa imi cumpar asap o noua doza de sampon-bere.