| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Va rog mi-ati putea da o metoda de a scapa de liniile fine de pe frunte? va multumesc frumos! fundita.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci nimic in privinta lor. sunt riduri de expresie. La varsta asta nu iti pot recomanda nicio crema, eventual daca ai vorbi cu un dermatolog. Pot sa te sfatuiesc sa bei f multa apa pentru hidratare, vei avea un ten mai frumos.

6 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Incearca sa nu mai stai incruntata si sa folosesti o crema hidtratanta pe parcursul zilei.
Daca nu esti va varsta de 30-35 de ani cand apar ridurile fine, atunci nu iti face probleme.

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică (pentru frostxtq):

16 anisori am

| frostxtq a răspuns (pentru FuNdITaPeNtRuMiNe):

Multu inainte! Nu ai de ce sa iti faci griji, sunt doar mici riduri de expresie, pot fi si de la soare, din cauza ca stai incruntata. Ai un ten fraged la vatsra asta, nu se poate pune problema de riduri.

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică (pentru frostxtq):

Mersi! si da..ai dreptate, dar cum imi trec? happy imi trece de la ceva? ...ma deranjeaza putin ca se vede daca mi pun fond de ten.(putin(

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică (pentru frostxtq):

Bine..iti multumesc frumos!

| frostxtq a răspuns (pentru FuNdITaPeNtRuMiNe):

Cu placere happy

| frostxtq a răspuns (pentru FuNdITaPeNtRuMiNe):

Nu cred ca poti sa faci nimic in privinta lor. sunt riduri de expresie. La varsta asta nu iti pot recomanda nicio crema, eventual daca ai vorbi cu un dermatolog. Pot sa te sfatuiesc sa bei f multa apa pentru hidratare, vei avea un ten mai frumos.