| Mara570 a întrebat:

Va rog să ma ajutati sa imi găsesc o tinuta perfecta+ hairstyle pentru scoala. Imi place orice, dar am nevoie de inspiratie. Cele mai bune si multe idei primesc FUNDA! Multumesc!

3 răspunsuri:
| DianaLovee123456789 a răspuns:

Uite ca te ajut eu:
1. O pereche de blugi albastri deschis cu o camasa alb negru/alb rosu/alb roz in carouri happy
2. O pereche de colanti negri cu o bluza cu maneca

| DianaLovee123456789 a răspuns:

Pai lasa ca te ajut eu:
1. O pereche de blugi albastru deschis cu o camasa alb negru/alb roz in carouri.
2. O pereche de colanti negri cu o bluza alba cu maneca de 3 sferturi
3. O pereche de blugi albi cu pachesti si tricou albastru
In rest poti sa iti mai iei o fusta ceva... happy La scoala trebuie sa te imbraci elegant. big grin Incaltaminte iti poti lua balerini, sandale sau tenisi happy Parul il poti lasa pe spate, sau il poti prinde intr.o coada sau coc. Funda?