| cosmic_ray a întrebat:

va rog sa-mi spuneti cei care ati facut prima comanda la yves rocher, ati primit vreun sms in care sa va confirme trimiterea comenzii? stiu ca dureaza 10 zile, insa as dori sa stiu cam cand ajunge deoarece nu vreau sa ma trezesc cu mandatul postal si fara bani sa-l ridic. aveti idee totusi cate zile sta coletul in sediul postei pana sa-l dea inapoi? eu am dat comanda prin formular la posta.vineri pe 14.deci cam ar trebui sa ma astept, nu?

Răspuns Câştigător
| Aliceeata a răspuns:

Era mai usor daca sunai la numarul de telefon al firmei acolo puteai sa faci comanda simplu si daca aveai nelamuriri te putea ajuta fata de la telefon, te sfatuiesc ca data viitoare sa faci comanda telefonica.In legatura cu cat timp sta coletul la posta pana sa il dea inapoi raspunsul este 3 pana la 4 zile dupa care nu il da inapoi dar trebuie sa platesti o supra taxa pentru ca nu ai venit la timp.Pana sa iti vina comanda dureaza intre 10 si 12 zile. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| T82 a răspuns:

Da iti trimite instiintare de la posta cand trebuie sa-l iei