| ML001 a întrebat:

Am facut o comanda la Yves Rocher pe data de 10 oct, prin tel. Pe data de 13 am primit mesaj de la ei cum ca coletul l-au trimis pe 12 si sa astept avizul postal. Am tot asteptat, e 23 oct. De ce ar dura atat? vi s-a mai intamplat?

3 răspunsuri:
| mir3lutzaa a răspuns:

Trebiue sa te duci la posta sau sa suni la ei si mie mi s-a intamplat

| ML001 explică (pentru mir3lutzaa):

Stiu ca in termen de 10 zile se returneaza. Dar daca ma duc la posta, pot sa iau coletul daca nu am avizul postal?

| mir3lutzaa a răspuns (pentru ML001):

Da doar sa ai buletinul