| andreywtza a întrebat:

M-am facut reprezentant la Yves Rocher, am pus comanda pe 27 decembrie, si nici pana acum nu a mai venit coletul. Aveti vreo idee de ce intarzie atat de mult?

Răspuns Câştigător
| SteffiBaa a răspuns:

Buna!
Comanda ta trebuie sa ajunga curand deoarece acum au fost sarbatorile si toti au fost in vacanta.
Saptamana care vine trebuie sa il primesti.
Funda? :*

1 răspuns:
| FlorinFive a răspuns:

Salut! Coletul/Pachetul nu mai ajunge deoarece toate firmele de fan curier/bancile au fost in vacanta si de accea ele vin mai greu.Ei incearca sa recupereze comenzile care trebuiau sa le duca inainte de revelion si de craciun.