| Sunciel a întrebat:

Vara aceasta mi-am nuantat parul roscat(cu pliculetele nuantatuare de la loncolor). Acum as vrea sa ma vopsesc permanent roscat, radacinile sunt crescute cam 5-6 cm iar culoarea naturala este un blond inchis spre saten.Acum intervine mica problema, pe lungimi parul inca are acea nuanta de roscat, o nuanta spalacita(desi au trecut aproximativ 4 luni de la ultima nuantare). Cum ar trebui sa aplic vopseaua avand in vedere ca am radacinile naturale iar pe lungime este o nuanta vaga de roscat? M-am tot informat dar am vazut parti diferite, unii sustin sa se vopseasca radacinile primele si abia apoi lungimile iar altii exact invers, prima data lungimile si apoi radacinile. Sper ca m-am descurcat sa explic, multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ştefania1989 a răspuns:

Buna? intrebarile aceste le.am avut si eu dar fara nici un raspuns pana cand m-am enervat si am pus o singura culoare peste tot, ei bine ....surpriza... A iesit perfect, aceiasi culoare peste tot. Parerea mea este asta, foloseste orice culoare vrei asa aplici peste tot, in afara de blond ca nu se prinde, foloseste de la saten deschis in sus spre negru orice gama si nu o sa ai nicino problema?

| Sunciel explică (pentru Ştefania1989):

Multumesc mult! Am aplicat vopseaua pe tot parul si a iesit o culoarea foarte frumoasa si uniforma

1 răspuns: