| MissAvocado a întrebat:

Vara asta as dori sa imi fac suvite roz, de la jumatatea parului in jos. Am parul saten inchis si as dori sa stiu daca trebuie mai intai sa ma decolorez si dupa aceea sa ma fac cu roz ca sa se vada culoarea aceea intensa sau pot sa ma fac direct pe par... Si as dori sa stiu cu ce ar trebui sa ma fac sa reziste mai mult culoarea, adica cu vopsea, nuantator sau altceva? Funda si voturi :*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nici nu a venit iarna si tu te gandesti ce faci la vara?laughing Trebuie sa te decolorezi daca vrei roz, altfel o sa-ti iasa un roscat-cacaniu urat, apoi te faci cu vopsea daca vrei sa reziste mai mult.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Da, mai intai decoloreazate ca sa iasa un roz super si poti folosi vopsea roz facuta de tine din una blonda foarte deschisa si un rosu, asa o sa tina. cu nuantator nu tine asa mult