| Monica_Dana_1999 a întrebat:

Hei... știți ceva soluții sau șamponuri pentru creșterea părului ars?
Anul trecut în decembrie mi-am tuns părul scurt(până la umeri) și mi l-am îndreptat de câteva ori cu placa din cauză că nu îmi plăcea cum îmi stătea cu el ondulat. happy
Și adevărul este că am insistat cam mult pe partea stângă și din această cauză în partea stângă am parul un pic cam scurt față de partea dreaptă și mi-am mai tuns din vârfuri și nimic.
Și pe zi ce trece mi se pare că nu mai este la fel de des cum era înainte.
Știți ceva ce aș putea să folosesc?

1 răspuns:
| AndaGa a răspuns:

Iti poti tunde varfurile. Un par ars nu il poti trata si in plus nu are nici un aspect fumos. Pentru ai favoriza cresterea iti poti face masti cu ulei de cocos, ricin si galbenus de ou. Succes!