| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

BUNA! EUmerg pe 29 la o petrecere de halloween si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Imi dati voi o idee de costum mai simplu si nu as vrea vrajitoare sau vampiri adica ceva mai special eu vreau sa fiu cineva misterios. Fundita+vot cel care imi da cea mai tare idee!

Răspuns Câştigător
| emmasweet a răspuns:

Deghizează-te în Cat Woman happy.

3 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Ai putea fi Zooro, cu niste haine negre, palarie si ceva negru la ochii e foarte simplu sau ai putea fi un pirat, o pisica neagra, sau un personaj din filmul avatar, magician sau magicianca, Morticia din familia Adams, araboaica http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper ca ti-am fost de ajutor si ti-am dat idei bune;)

| teotazz_6899 a răspuns:

Andra imbracate in fantomalaughingpuneti un cearcef in cap si gata laughingbig grin

| dedeutzadede a răspuns:

Tu sa fii frumoasa si sa iti gasesti un baiat (partener de la tine din clasa) sa fie bestia...