| alinaMe a întrebat:

Voi ce alegeti? Samsung galaxy s3, Samsung galaxy note sau Samsung galaxy >s2?big grinau funda:**

7 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Eu le-as vrea pe toate, da oricum imi place Samsung Galaxy s3. xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate3 sunt super, dar eu una asi alege note, este cel mai jmeker si are multe functii il poti folosi la aproape orice.Iti este mereu util si e foarte misto.Acum,a aparut si Samsung galaxy note2, e mai performant decat note(1); si acum a aparut si samsug galaxy s4, dar (parerea mea), tot note(1sau2)e mai jmeker

| coztel5437 a răspuns:

s3 cu siguranta, am si eu un s3 si sunt fffffff multumit de el

| dellyt a răspuns:

S3 fara discutii

| JUST44FUN a răspuns:

Eu iti recomand s2 mi se pare mai ok pentru fete, daca vrei un telefon cu mai multe aplicatii ia-ti s3, sincer galaxy note mi se pare foarte mare si la fete un astfel de telefon arata ciudat mai ales ca arata ca o caramida. Sper ca te-am ajutat :d

| petiq a răspuns:

Cu siguranta galaxy s3.

| dumitrita_1726 a răspuns:

Samsung galaxy s3