| FluffyGirl a întrebat:

Voi ce produse folositi ca sa va curatati tenul? Este buna pentru ceva crema verde de la Forever? happy

6 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Folosesc masti, creme si geluri de la ''Clean and Clear'' si ''Avon''.

| AriannaAri a răspuns:

Eu personal folosesc crema Normaderm de la Vichy si sunt foarte multumita happy.
In legatura cu crema verde de la Forever, nu stiu ce sa iti zic, nu am folosit nicioada.

| doinitza94 a răspuns:

Buna!
Eu folosesc Pure Zone de la L'OREAL Paris si chiar imi place happy
In plus folosesc masti naturale, masca exfolianta de la Avon, crema hidratanta pe baza de capsuni si iaurt si tonic de la Avon. Tinind cont ca am fata uscata, folosesc masti naturale care sa contina ulei de migdale, e foarte bun...defapt e bun pentru orice tip de piele happy

| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Eu folosec petru cutare sapun dove, petru demachiere folosesc un lapte demachiant nivea visage pure & natural, este chiar foarte bun si imi lasa piele fina.In rest mai folosesc odata pe saptamana gris pentru exfoliere iar seara inainte de culcare daca pe timpul zilei nu am aplicat nimic pe fata ma dau cu crema de galgenele.Pe mine toate aceste trucuri m-au ajutat sa am un ten placut. Sper sa te ajute si pe tine.iar despre crema de la Forever nu iti pot spune nimic petru ca nu am incercat-o. O zi buna.happy

| pieptdepuiprajit a răspuns:

Masti cu argila, bune pentru toate tipurile de ten.

Cremele se aleg in functie de tipul de ten pe care il ai.

| SmileyTavy a răspuns:

Da, este foarte buna crema verde de la Forever.

O poti comanda online de aici http://www.comenziforever.ro/......gelly-ID53