| private09love a întrebat:

Buna!

Voi cum va hidratati tenul? Ce produse folositi?

Răspuns Câştigător
| EvelineFgm55 a răspuns:

Pai cel mai sanatos care nu iti strica tenul la batranete este zeama aceea ce la coaja de portocala sau de mandarina si iti face tenul fin. nu iti trebuiesc produse cel mai bine e sa faci din acestea naturale.:d succes

1 răspuns:
| pinkmouse375 a răspuns:

Pai folosesc produse de la Elmiplant - BIOTEN, creama hidradanta de zi, crema nutritiva, gel de curatare, lapte demachiant [bun si pentru hidratare ]de la Plafar, ca's cele mai sanatoase si cele mai naturale... Cateva de la LOREAL. si cam atat happy