| hvnf a întrebat:

Buna! Voi ce șampoane folosiți pentru scalp gras? Am incercat clear, am incercat un sampon care contiena usturoi, ducray, wash&go, elseve si niciunul nu m-a multumit. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da. Il alegi in functie de cum crezi ca ai nevoie la parul tau. Eu folosesc antimatreata, barbatesc. Sa stii ca are efect.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si Syoss.

| darrio2007 a răspuns (pentru hvnf):

Da. Il alegi in functie de cum crezi ca ai nevoie la parul tau. Eu folosesc antimatreata, barbatesc. Sa stii ca are efect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syoss

| hvnf explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru confirmare. ti-as fi dat si tie funda >:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru hvnf):

Pff ce fata simtita happy las ca n am nevoie de funde intru aici sa mai citesc intrebari ciudate

| Dolyta a răspuns:

Eu am incercat mai multe șampoane profesionale, fara un efect pozitiv, asa ca m-am întors la Wash&Go, cel mai bun șampon, curăță, descurcă părul, face spuma suficienta, părul moale si fin, miroase frumos. Acum folosesc varianta cu aloe vera pentru par uscat.