| OdetteAndreea a întrebat:

Voi ce sampoane folositi?

29 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sanosan, şampon pentru bebeluşi, dar este extrem de bun, sunt foarte mulţumită de el.
Are ulei de măsline, hidratează bine părul şi scalpul.
Baftă!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Wash & Go si sunt multumita
am incercat cam toate produsele dar am fost deceptionata. ultimul a fost Syoss..la cata reclama ii facea, am zis sa incerc.dar a ramas asa cum l-am cumparat.
plus ca folosesc si o masca naturala facuta de mine.
O zi frumoasa sa aihappy

| OdetteAndreea explică (pentru caramela):

Multumesc big grin

| caramela a răspuns (pentru OdetteAndreea):

Cu placere.
este doar realitatea, nu un raspuns la norma.
O zi bunahappy

| Niiiicu a răspuns (pentru caramela):

La fel am patit si eu cu syoss

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Nu folosesc doar unul, le mai schimb.

Un şampon de la farmacie contra mătreţei : PetrolHahn; Wash&Go; Gerovital şi Garnier.

O zi bună!

| Karinakari99 a răspuns:

Eu folosesc Clear Ice Cool 2 în 1 şi e foarte bun.

| maria999 a răspuns:

Buna! Eu folosesc head&shoulders cu mar. Este foarte bun eu sunt foarte multumita cu el avand in vedere ca imi reda o stralucire a parului si foarte mult volum.

| tranquilaaa a răspuns:

Nivea

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am folosit cam toate produsele, asta pentru ca nu gaseam un sampon potrivit pentru mine.Momentan folosesc Head and shoulders, si sunt multumita de el.

| Naяutσ a răspuns:

Wash&go

| Neverwas a răspuns:

Cu urzici.
E cel mai bun!

| Niiiicu a răspuns:

Dove si clear, tu?

| OdetteAndreea explică (pentru Niiiicu):

Eu am folosit mai multe tipuri, dar toate imi faceau parul uscat. Vreau sa incerc ceva de la Gerovital. Wash&Go, Head&Shoulders si Syoss nu prea au avut efect asupra parului meu.

| Maxim96 a răspuns:

Wash&go

| Maxim96 a răspuns:

Elseve,Wash & Go.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am parul blond ( vopsit ) si folosesc samponul pentru radiatii aurii de la Yves Rocher cu musetel si ce o mai avea in el, eu zic ca isi face treaba : http://s21.postimg.org/sbf4k1dmv/P190713_12_40.jpg si uneori mai folosesc de la YR samponul pentru volum dar m-am cam lasat, mi-a facut matreata.

| CorneliaC a răspuns:

Elseve

| AlexandraPrincess a răspuns:

Sunt foarte multumita de: Nivea, Oriflame, Dove! happy

| Grigore666 a răspuns:

Gillete,wash & go si head&shoulders.

| pufy6646475 a răspuns:

Mai multe:Garnier(pai e un sampon destul de normal, sunt multmita de el); Syoss(mie chiar mi s-a parut foarte bun, dar depine si de tipul de par); Wash&Go(am cam aceeasi parere ca si despre primul e un sampon bun).Am folosit intr-un timp Head7Shoulders(acum nu mai folosesc dar am auzit ac e bun cel cu mar)Cam atat sper ca te-am ajutat.

| VasiDobie a răspuns:

Wash and Go e bun

| Pufulete456 a răspuns:

Dove

| RobDogg a răspuns:

Wash 'n Go

| Celeana a răspuns:

Eu folosesc Head&Shoulders cu citrice. E cel mai bun!

| vladrobidavid a răspuns:

Head & shoulders