| petroindarkness a întrebat:

Hey! In ultima vreme am folosit foarte multe sampoane si chiar mis curioasa ce sampoane folositi voi, fetele?

Răspuns Câştigător
| IloveCats a răspuns:

Nivea Diamond Gloss. face parul stralucitor si e chiar ok.

21 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Folosesc acum Garnier Fructis si apoi mai schimb cu Elseve(L"oreal)happy si am si un tratament foarte bun, se numeste "Tresseme". Am un par sanatos de cand folosesc aceste produsehappy

| BRoxana a răspuns:

Elseve

| Mina a răspuns:

Eu am Clear acum si imi place. Le-am incercat pe majoritatea!hee hee

| beka a răspuns:

Clear si Dovehappy

| Helene a răspuns:

Head&Shoulders
Si balsam de la Dove-pentru tratarea parului, ca l'am ars cu placabig grin

| Ana a răspuns:

Clear.

| zanesiprintese a răspuns:

Eu folosesc cap si umerihappy (restul imi fac coji, ah, mai era pantenne, dar nu am mai folosit de mult.)

Răspuns utilizator avertizat
| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu folosesc CLEAR pentru par vopsit. E cel mai bun sampon ever!:X

| shortcake a răspuns:

Buna. Eu folosesc Gliss Hair Repair de la Schwarzkopf. E intr-o sticla roz deschis. big grin

| sweety_2724 a răspuns:

Sampon Dove si balsam Dove. Mi se par cele mai bune din tot de am incercat.Chiar dau rezultate.

| SweetPrinces a răspuns:

Garnier si Head Sholders happy

| scarly86 a răspuns:

Acum folosesc herbal essences, dar am folosit si de la elseve si am fost foarte multumita.mentionez ca parul meu este vopsit.

| pufulik a răspuns:

Elseve si Hand &Sholders

| roxxy96 a răspuns:

Garnier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garnier fructis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea Daimond Gloss. e foarte bun si da o stralucire de invidiat parului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc orice laughing.
Nu prea conteaza.
Eu ma spal cu apa plata ca sa am parul drept si conteaza mai putin samponul, acum folosesc nivea.

| denyelle a răspuns:

Ce apuclaughing acum folosesc unul de la schauma[parca]laughing inainte am folosit unul de la elmiplant... oricum impotriva parului gras si al matretii

| happiness a răspuns:

Clear-complete soft care:Xe foarte bun

| rationality a răspuns:

Vichy si joico happy