| delia5609 a întrebat:

Voi credeti in horoscop? Adica de exemplu ce scrie la zodia Taur de exemplu o sa li se intample tuturor care sunt nascuti sub acest semn? Eu nu cred! Imi puteti da niste opinii proprii? Adica ce mi se intampla mie(fiind in zodia Gemeni de exemplu) nu cred ca o sa i se intample si altei persoane care e in aceiasi zodie!

Răspuns Câştigător
| MyleyCyrus10 a răspuns:

Normal ca nu este 100% adevarat, adica sunt atatea persoane pe lumea asta incat horoscopul nu este valabil pentru toti, poate chiar pentru nici o persoana. laughing Oricum, mie imi place sa ascult horoscopul, dar stiu sigur ca nu e adevarat, sau daca chiar se intampla, in niciun caz nu e din cauza horiscopului..totul depinde de modul meu si de zi happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred in horoscop si nu cred ca celor din aceiasi zodie li se intampla ceva la fel

| Ubitzik a răspuns:

Asa e! Nu o sa li se intample aceleasi lucruri tuturor persoanelor din aceiasi zodie.